Granule pro kočky

3 položek celkem
OCanis for Cats Holistic Menu Losos a kure se zeleninou 3 kg a 600 g
199 Kč

Kompletní hypoalergenní krmivo pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92955
OCanis for Cats Holistic Menu Husa a kure se zeleninou 3kg a 600 g
Tip
599 Kč

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92954
OCanis for Cats Holistic Menu Krepelka a kruta se zeleninou 3 kg a 600 g
599 Kč

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92952

Po úspěšné řadě krmiv pro psy si lidé ve společnosti O'Canis stanovili za úkol vyvinout podobně kvalitní krmivo přizpůsobené kočkám
Využili zkušeností chovatelů, veterinářů i samotných majitelů koček a vyvinuli granule O'Canis pro kočky, které plně korespondují s požadavkem na vysoký obsah masa.

Stejně jako u psa se ve vývoji receptur kočičích granulí vracelo velmi daleko do minulosti a kde bylo pohlíženo na divokou kočku jako na masožravce v původní podobě. I tehdy byla naše domácí kočka přísným masožravcem, který se živil hlavně drobnými hlodavci, ptáky, plazy, rybami, králíky a zřídka i větší kořistí. Což také jasně dokazuje stavba jejich chrup a trávicí aparát, který uzpůsobený pro trávení potravy s vysokým obsahem bílkovin.
Tato základní myšlenka pomohla připravit vysoce kvalitní kompletní hypoalergenní suché krmivo bez obilovin, které odpovídá vysokým nárokům, aby vyhovělo optimálním nutričním požadavkům kočky domácí. Protože potravní spektrum koček ukazuje, že potřebují ještě méně sacharidů než psi, a také mnohem častěji a citlivěji reagují obiloviny alergiemi a potravními intolerancemi.

U všech tří receptur kočičích granulí byly opět použity pouze čerstvé suroviny, a především maso vysoké kvality. Zejména u masa bylo dbáno na to, aby nebyly použity žádné vedlejší produkty a jateční odpad, ale čerstvé maso ze svaloviny, srdcí, žaludků, plic a jater.

Granule pro kočky O'Canis for Cat`s nejvyšší kvality s extra vysokým obsahem masa jsou postaveny na lásce ke kočkám a znalostech o nich. Přirozená rovnováha všech složek granulí bez použití obilovin a sóji, přidané soli, cukru, chemických konzervantů, barviv a dochucovadel je velmi vhodná pro kočky s alergiemi, citlivým trávením nebo potravinovou intolerancí.

Vybírat si mohou vaši kočičí mazlící z nutričně i chuťově zajímavých druhů a kombinací masa, jako je husí, křepelčí, krůtí, kuřecí nebo oblíbené lososí.