Granule pro psy

1 položek celkem
94892191 2732588036867938 3013987347143327744 n
Akce Doporučujeme Oblíbené
169 Kč –41 %
100 Kč

Kompletní pečené hypoalergenní krmivo bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie psů - All Life Stages

284

Za studená lisované a pečené (sušené horkým vzduchem) granule řady O'Canis Premium neobsahují žádné obiloviny, sóju, přidané soli, cukry, chemická barviva, konzervanty ani dochucovadla a díky mimořádně šetrným výrobním procesům lisovaní za studena nebo pečení (sušení horkým vzduchem), jsou velmi vhodné pro psy s alergiemi, citlivým trávením nebo potravinovou intolerancí, a samozřejmě jako přirozená prevence výše uvedeným zdravotním problémům u zdravých jedinců.

Technologie lisování za studena při nízkých teplotách probíhá šetrně opakovaným vysoušením a slisováním ingrediencí, což umožňuje maximální zachování všech živin, přírodních vitamínů, minerálů a stopových prvků pro vašeho psího kámoše. Při procesu lisování za studena si veškeré použité suroviny maximálně zachovávají svou přirozenou chuť a vůni, což nevyžaduje finální nástřik tukem jako je tomu u extrudovaných granulí a s tím spojena nutnost konzervace krmiva.

Výroba pečených granulí spočívá v šetrném pečení (sušení horkým vzduchem) v pecích při nízkých teplotách okolo 100 °C, což umožňuje maximální zachování všech živin, přírodních vitamínů, minerálů a stopových prvků. Další velkou výhodou pečených granulí je možnost takto vyrábět z čerstvých ingrediencí, hlavně čerstvého masa. I při tomto výrobním postupu si veškeré použité suroviny maximálně zachovávají svou přirozenou chuť a vůni, což nevyžaduje finální nástřik tukem jako je tomu u extrudovaných granulí a s tím spojena nutnost konzervace krmiva.

Granule řady O'Canis Premium se vyznačují vysokou stravitelností a nebobtnají v trávicím traktu psa, čímž výrazně snižují riziko torze žaludku hlavně u větších a velkých plemen psů.

Všechny receptury granulí O'Canis Premium jsou jednoduše navrženy jako „All Life Stages“ tedy pro všechna plemena a věkové kategorie psů, to znamená od štěněte až po seniora pořád jedno krmivo. Rozdíl krmení štěněte a dospělého psa se řeší velikostí krmné dávky - v přírodě kořistí.