Konzervy pro kočky

3 položek celkem
OCanis for Cats Husa a kure se svetlicovym olejem mix
39 Kč

Masová konzerva bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92810
OCanis for Cats Kachna a kure se svetlicovym olejem mix
od 39 Kč

Masová konzerva bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92812
OCanis for Cats Kralik a kure s lososovym olejem mix
39 Kč

Masová konzerva bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie koček

92811

Po úspěšné řadě krmiv pro psy si lidé ve společnosti O'Canis stanovili za úkol vyvinout podobně kvalitní krmivo přizpůsobené kočkám
Využili zkušeností chovatelů, veterinářů i majitelů koček a vyvinuli masové konzervy O'Canis pro kočky, které plně korespondují s požadavkem na vysoký obsah masa v krmivu.

Stejně jako u psa se ve vývoji receptur kočičích masových konzerv vracelo velmi daleko do minulosti a kde bylo pohlíženo na divokou kočku jako na masožravce v původní podobě. I tehdy byla naše domácí kočka přísným masožravcem, který se živil hlavně drobnými hlodavci, ptáky, plazy, rybami, králíky a zřídka i větší kořistí. Což také jasně dokazuje stavba jejich chrup a trávicí aparát, který uzpůsobený pro trávení potravy s vysokým obsahem bílkovin.
Tato základní myšlenka pomohla připravit kvalitní masovou konzervu bez obilovin. Protože potravní spektrum koček ukazuje, že potřebují ještě méně sacharidů než psi, a také mnohem častěji a citlivěji reagují obiloviny alergiemi a potravní intolerancí.

Konzervy O'Canis for Cat`s pro kočky proto obsahují vždy 83,9 a 15 % masa, protože kočky kvalitní maso prostě vyžadují. 

U všech receptur byly opět použity pouze čerstvé suroviny, a především maso vysoké kvality. Zejména u masa bylo dbáno na to, aby do nebyly použity žádné vedlejší produkty a jateční odpad, ale čerstvé maso ze svaloviny, srdcí, žaludků, plic a jater.

Masové konzervy pro kočky O'Canis for Cat`s nejvyšší kvality s extra vysokým obsahem masa jsou postaveny na lásce ke kočkám a znalostech o nich.
Vybírat si mohou vaši kočičí mazlící z nutričně i chuťově zajímavých druhů a kombinací masa, jako je husí, králičí, křepelčí, krůtí, kuřecí nebo oblíbené lososí.