Konzervy pro psy

2 položek celkem
o canis bazant s mrkvi pohankou amarantem a svestkami 800 g
61 Kč

O'Canis Bažant s mrkví, pohankou, amarantem a švestkami je vysoce jakostní masová konzerva bez obilovin

296/400
o canis kun s bramborami ve skle 300 g
119 Kč

Masová konzerva bez obilovin pro všechna plemena a věkové kategorie psů

287/300

Masové konzervy O'Canis ve skle jsou luxusní výrobky s jemnou konzistencí a zdravá pochoutka pro vašeho psa. Vysoce kvalitní receptury pro psy bez obilovin je ideální dobrota pro vašeho mazlíka. Vysokým obsahem 100% čerstvého masa ze svaloviny ve vlastní šťávě, bez chemických přísad a želatiny navíc doplněné ovocem a zeleninou, přirozeně obohatí vitamínovou a minerální rovnováhu vašeho psa. Hotové krmivo v znovu uzavíratelné elegantní sklenici je snadný a zdravý způsob krmení.
Klasické masové konzervy bez obilovin (Grain Free) v plechu s jemnou konzistencí jsou zdravá pochoutkou, které neodolá žádný pes. Konzervy nabízí vašemu psovi pouze čerstvépřírodní ingredience nejvyšší kvality bez použití obilovin a sóji, přidané soli, cukru, chemických konzervantů, želatiny, barviv a dochucovadel. Je velmi vhodná i pro psy s alergiemi, citlivým trávením nebo potravinovou intolerancí. Díky šetrné úpravě jsou tyto masové konzervy velmi chutnézaručují vysokou úroveň stravitelnosti a biologické dostupnosti, která zajišťuje nízkou spotřebu krmiva. 

Masové konzervy O'Canis jsou vynikající alternativou BARFu a také ideální jako Paleo dieta pro vašeho čtyřnohého přítele.