O nás

Téma krmiv pro psy a kočky mě provází už víc jak osm let, což mi umožnilo získat v tomto zajímavém oboru řadu poznatků, znalostí a zkušeností, které se staly ve spojení se silným zázemím společnosti POL-AGRO TRADING ZT s.r.o. pana Petra Martiníka podnětem pro dovoz a distribuci kvalitních krmiv pro psy a kočky. Vhodně tak navazujeme na dlouholetou a úspěšnou obchodní činnost firmy POL-AGRO TRADING a rozšiřujeme její sortiment.

Našel jsme, a nadále budu hledat pro vaše zvířecí miláčky jen ty nejkvalitnější krmiva, konzervy, pamlsky a potravní doplňky. Při výběru se zaměřuji hlavně na vysoce jakostní hypoalergenní a holistické receptury, s nulovým nebo minimálním obsahem obilovin, bez sóji, přidané soli, cukru, chemických barviv, konzervantů, dochucovadel a dalších kontroverzních složek, které do správné a kvalitní výživy psů a koček nepatří.

vyhody-ikony-polagro-04 vyhody-ikony-polagro-05 vyhody-ikony-polagro-06 vyhody-ikony-polagro-07  

Vyhýbám se průmyslově vyráběným produktům, a naopak preferuji krmiva z produkce menších, většinou rodinných podniků a manufaktur, jejichž samotní zakladatelé často vzešli z vášnivých a zkušených chovatelů psů a koček, a hlavně z jejich potřeby nekompromisního přístupu ke kvalitě.
Z vlastní zkušenosti vím, že jejich silnou konkurenční výhodou není nabubřelý marketing, jako tomu často je u velkých nadnárodních společností, ale především netradiční a šetrné výrobní postupy, prověřené zdroje surovin, a hlavně složení a vysoká kvalita výrobků

Dnešní vědecké studie jasně ukazují mnohdy opomíjenou věc, že kvalitní potraviny z kvalitních surovin jsou základem přirozené prevence zdraví a vitality nejen u lidí, ale také u našich mazlíků. Kvalitní a čisté krmivo je obzvláště důležité u jedinců s alergiemi, citlivým trávením nebo potravinovou intolerancí. Uvedené obtíže se vlivem okolního prostředí a nevhodně zvolenému krmivu objevují čím dál častěji a plní čekárny veterinárních ordinací.

Problematiku správné výživy do značné míry vystihuje citát Hippokrata:
„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék, nechť je tvým jídlem.“

Cílem našeho obchodu je poradit vám s výběrem krmiva tzv. „na míru“ a dodat tak to nejlepší a nejvhodnější krmivokonzervu nebo pamlsek pro vašeho psího nebo kočičího parťáka.
Pojďte s námi cestou zodpovědného přístupu ke kvalitnímu krmení a váš zdravý a spokojený psí nebo kočičí kámoš vám bude tou nejlepší odměnou.

Jan Šrubař, správce obchodu

 foto-budova-polagro-1