Vrácení, výměna a reklamace zboží

V případě potřeby vrácení zboží ve 14denní lhůtě nebo reklamace zboží, postupujte prosím podle následujících instrukcí. 

 

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti 14 dnů od převzetí zboží

Výměnu nebo vrácení zboží, můžete vyřídit osobně na naší prodejně ve Frýdku-Místku nebo zaslat zboží na adresu POL-AGRO TRADING ZT s.r.o., Palkovická 2393, 738 01 Frýdek-Místek

 

Prosím dodržte tento postup:

  1. Vrácené zboží musí být bez známek užívání, čisté, ve svém původním a neporušeném obalu.
  2. Zboží zašlete k nám na provozovnu nebo doneste osobně zpět na naši prodejnu do čtrnácti 14 dnů od jeho převzetí (do tohoto data už musí být zboží doručeno zpět).
  3. Budete-li chtít vyměnit za jiné, odešlete nejdříve na požadované nové zboží objednávku přes e-shop. Pak vyčkejte na informaci, že je zboží připraveno a na prodejnu přineste špatně vybrané zboží, které vám zde vyměníme.
  4. Na prodejnu s sebou vezměte prodejní doklad (prodejku nebo fakturu).
  5. Pokud zboží posíláte zpět, připojte vždy vyplněný formulář, který je ke tažení ve formátu Word  (Formulař pro odstoupení od smlouvy.docx) nebo PDF (Formulař pro odstoupení od smlouvy.pdf)
  6. Zboží nikdy nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádíme my).
  7. Podle obchodních podmínek je také možné zaslat odstoupení od smlouvy na adresu provozovny či na email info@polpet.cz, a to do čtrnácti 14 dnů od převzetí zboží a zboží odeslat prodávajícímu do 3 pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.

 

Při vrácení veškerého objednaného zboží, Vám bude vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si ponecháte), bude vrácena jen kupní cena vráceného zboží, náklady na dopravu vráceny nebudou. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vracení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Uvádějte vždy prosím číslo Vašeho účtu. Žádné další poplatky nejsou účtovány. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné 99,- Kč a 19,-Kč v případě dobírky.

 

V případě potřeby volejte na +420 732 106 222, nebo pište na e-mail info@polpet.cz

 

Záruka

Na krmiva se vztahuje zákonem stanovená výjimka.

 

Reklamace

Přestože je v naší nabídce pouze kvalitní zboží, jako u každého obchodníka se může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. V případě nutnosti reklamace u nás zakoupeného zboží, nás prosím kontaktujte na telefonu
+420 732 106 222 nebo emailem na info@polpet.cz (vždy uveďte Vaše jméno, číslo prodejního dokladu - faktury a název reklamovaného zboží). Dohodneme se s Vámi na dalším postupu.

Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám na provozovnu, pokud bude jeho odeslání požadováno.

Zboží nikdy nezasílejte na dobírku (vyúčtování a případné vrácení peněz za reklamované zboží provádíme my).